כותב המאמר: toupgradeco | תאריך פרסום: 19 באוגוסט 2021

בין אם מתכננים מחסן, משרד, מסעדה או עסק מכל סוג שהוא – אחת הבחירות הנפוצות שיעמדו לפניכם היא בחירת המדפים. בעלי עסקים פוגשים מדפים מסוגים שונים לצרכים שונים: בעל המחסן זקוק למדפים שישאו משקלים כבדים, בעל המסעדה זקוק למחסנים לשמירת מזון ואילו המשרד מחייב שימוש במדפים לשמירה על מסמכים. לכל אותם שימושים שונים – מדפי מתכת היא הבחירה המומלצת.

יתרונות בבחירת מדפים ממתכת ולא מעץ

בבחירה בין מדפים תעשייתיים ממתכת לבין מדפים מעץ, המתכת תעניק לנו מגוון יתרונות שונים – שישפיעו גם על עמידות המדפים וגם על החיסכון הכספי שלנו בשורה התחתונה. סיכמנו עבורכם ארבעה יתרונות כאלו – שיסייעו לכם לקבל החלטה טובה ומושכלת.

עמידות, חוזק ובטיחות

ברזל, פלדה, אלומיניום או כרום: כל סוגי המתכות הנפוצים לבניית מדפים מתאפיינים בתכונות מובהקות של עמידות, חוזק וקשיחות. כתוצאה מכך, מדפי מתכת יהיו עמידים למשך שנים – ויהיו מסוגלים לשאת משאות כבדים במיוחד. כך ניתן יהיה ליהנות מהמדפים שהתקנתם למשך למשך שנים ארוכות – מה שמוביל באופן טבעי לחיסכון כספי בטווח הארוך.

אסתטיקה

אם פעם חשבנו שמדפי מתכת מיועדים רק למחסנים למרכזים לוגיסטיים (שם הם ללא ספק מככבים), היום כבר ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים שונים למדפים מודולריים מסגנונות שונים. מדפי מתכת מגיעים גם בגימור מיטבי מהשורה הראשונה – ולמעשה צו השעה בעולמות העיצוב והאדריכלות הוא שימוש בחומרי גלם מתכתיים מודרניים ונקיים.

אחסון לגובה

כתוצאה מאותן תכונות של חומרי הגלם המתכתיים שמנינו מקודם – עמידות, קשיחות וחוזק – ניתן להשתמש בהם לצורך בנייה לגובה בלי לחשוש מעומס המשקל שיופעל על בסיס המדפים. לכן ניתן לעשות שימוש במדפי מתכת לבנייה לגובה ולהקמת מתקני אחסון מורכבים, תוך ניצול מלא של המרחב לחיסכון בשטח ובעלויות.

ניקיון

בניגוד לעץ, שמטבעו סופח אליו נוזלים וחומרים אחרים, מרבית המתכות מתאפיינות באטימות גבוהה – ומונעות הפצה של חיידקים ומזיקים אחרים. בנוסף, ניתן לנקות מדפי מתכת בקלות ותוך שימוש בחומרי ניקיון נפוצים – מה שחוסך רכישה של חומרי ניקיון מיוחדים ויקרים יותר הנחוצים לניקוי מדפי עץ.

למי מתאימים מדפי מתכת?

לסיכום, מדפי מתכת מתאימים לכל מי שמעוניין בפתרונות אחסון עמידים וחזקים – תוך שמירה על מגוון אפשרויות להתאמה אישית ועיצובית. מבחינת תג המחיר, היתרונות הטכניים ויתרונות התפעול – מדפי המתכת ללא ספק משאירים אבק למתחרים.

מאמרים שכדאי לקרוא...