מדפי מתכת או מדפי עץ – מה המחסן שלכם מעדיף?

מעוניינים לסדר את המחסן ולהגיע לרמת סדר מופתי, שמאפשר התייעלות ואחסון איכותי לאורך זמן?

חשוב לדעת שמדפים איכותיים המאורגנים בצורה נכונה, מהווים את האמצעי החשוב ביותר לארגון וסידור המחסן שלכם.

למדפי עץ ניחוח נוסטלגי וקסם טבעי, ואילו מדפי מתכת הנם חזקים ועמידים – אז איך תדעו באלו מדפים לבחור למחסן שלכם?

 

 

מדפי עץ

מדפי עץ טומנים בחובם קסם עיצובי ומשרים אווירה כפרית, שהופכת אותם לפריט מרכזי בעיצוב הסלון, המטבח ורהיטי הבית.

בעקבות תהליכי ייבוש ועיבוד, מדפי עץ יכולים להיות עמידים בפני מזיקים, ואם משקיעים בעץ איכותי כמו אלון, לדוגמא, ניתן ליהנות מחומר גלם חזק יחסית במראה אקסקלוסיבי.

חשוב כמובן לקחת בחשבון, שעלויותיו של עץ איכותי יקרות יותר באופן משמעותי ביחס עץ האורן הפשוט והנפוץ, אשר חשוף לשריטות ולפגיעות של לחות ורטיבות.

עוד יש לתת את הדעת לכך שמדף עץ אינו ניתן לשינוי עם הזמן – מרגע שניסרתם אותו גודלו יישאר קבוע, וכשקיבעתם אותו לקיר – הוא צפוי להישאר במקומו גם בעתיד.

לפיכך, מדפי עץ עשויים להתאים מאוד למרחבים שהשיקולים העיצוביים דומיננטיים לגביהם, כמו בעיצוב ביתי ובפרט בחדרי סלון, בחדרי שינה ובמטבח.

עם זאת, כשמדובר במידוף למחסן בכלל ובבית עסק בפרט, מדפי מתכת עשויים לתת מענה פרקטי ונוח הרבה יותר.
מדפי עץ

 

מדפי מתכת

בראש ובראשונה, חשוב להדגיש שמבחינת עלויות – מדפי מתכת זולים יותר.

בעוד שמדפי עץ מעוצבים עשויים להצדיק את ההשקעה, כשמדובר במחסן ביתי ועל אחת כמה וכמה מחסן מסחרי – שיקולים כלכליים ופרקטיים קודמים לעיצוב ולנראות.

ראוי עם זאת לציין, כי למרות שהמתכת לא יכולה להשתוות ליופיו הטבעי של העץ, ניתן בהחלט לצבוע אותה בכל צבע שתרצו, וגם כמה פעמים – במידה וטעמכם משתנה עם הזמן.

בנוסף, חשוב לדעת שמדפי מתכת מאלומיניום מעניקים יתרון בהיותם עמידים בפני קורוזיה, באופן שאינו מצריך טיפול כלשהו.

זאת ועוד: מבחינת חוזקם, מדפי מתכת יכולים לשאת משקל כבד פי 3 ביחס למדף עץ בגודל זהה, וזאת בלי תמיכה חיצונית, כיוון שהם חזקים וקלי משקל בעת ובעונה אחת.

לבסוף, בכל הנוגע לשינויים עתידיים, מדפי מתכת ניתנים לחיתוך, שינוע ושינוי מיקום בקלות יתרה, מה שמוסיף ליתר היתרונות הפרקטיים הבולטים שלהם.

 

צפו בקטלוג מדפי מתכת מתוך מגוון עבודות שביצענו לאחרונה

 

מה עדיף למחסן ולמה?

כשמדובר במחסן בכלל ובפרט בבית עסק, מה שחשוב זה לא העיצוב – אלא האחסון האופטימלי והארגון, שיאפשרו שליפה מהירה בזמן אמת של כל פריט נחוץ.

אחסון שיטתי ומאורגן יכול לחסוך זמן ולהגדיל משמעותית את רווחיה של חברה, וכן לאפשר תפעול יעיל ומדויק, ולכן אין ספק שמדפי מתכת פרקטיים, עמידים ונוחים לארגון, עדיפים יותר לכל מחסן.

זאת נוסף על העלויות הנמוכות יותר והאפשרויות לשינוי של ארגון המחסן בעת הצורך, שמוסיפים לכדאיותם של מדפי מתכת בכל הנוגע לניהול וארגון המחסן באופן מיטבי.

 

לסיכום, מדפי מתכת הם הבחירה המובילה למחסנים!

אם אתם מעוניינים במחסן שיחסוך לכם זמן ויגדיל את רווחי החברה – חברת אפגרייד, המתמחה בתכנון, ארגון והקמת מערכות מידוף למחסנים, היא הכתובת עבורכם.

צרו עמנו קשר עוד היום, ונשמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ מקצועית שהיא הצעד הראשון לקראת החזרת השליטה במחסן לידיים שלכם.

 

בחזרה למגזין