מדפים לעסק

כאן תוכלו למצוא מדפים לעסק הזמינים עבור הפרויקט שלכם. חברתנו מספקת שירות לכל סוג של שטח כגון מדפים לארכיון, למשרד, לחנויות, פתרונות מידוף למחסנים בכל הגדלים, לאזורי אחסון בבתים פרטיים ועמידה בכל סוגי העומסים.

כמו כן יש לנו מגוון של מכלי פלסטיק ומתכת עבור מערכות אחסון רב תא בכל גודל שנדרש. כל פרויקט נמדד בנפרד על ידינו באופן אישי והזמנת המדפים מבוצעת בהתאם.

תכנון נכון של מדפים לעסק

מחסנים הינם חללים פונקציונאליים המאחסנים את מרבית הציוד, חומרי הגלם, המוצרים ומלאי העסק, כולל חומרים רגישים, מסוכנים או יקרי ערך.

מכאן שנדרש תכנון נכון של החלל על מנת שהפריטים בו יהיו מסודרים, מאורגנים, זמינים ונגישים, ולכן גם רכישת והתקנת מדפים במחסן מצריכה חשיבה ותכנון מוקדם.

התכנון מתחיל בהגדרת סוג הציוד המצוי במחסן מבחינת גודלו ומשקלו, במטרה לקבוע את רמת העומס שיידרשו מהמדפים לשאת, גורם המשפיע באופן ניכר על עלותם.

כמו כן, יש לתכנן את המרווחים שבין המדפים בהתאם לאופי התנועה המיועדת, כדוגמת מלגזות או מספר גדול או מצומצם של עובדי המחסן.

את הנתונים הללו יש לשקלל עם מאפייני המחסן מבחינת גודלו, גובהו, מיקומו בעסק וכמות וסוג המוצרים שהוא נדרש לאחסן.

זאת על מנת ליצור מחסן יעיל, נוח ונגיש המסוגל לגדול ולהשתנות מבחינת שטחי האחסון בהתאם לצרכי העסק.

בנוסף לכך, יש להתחשב כמובן בתקני הבטיחות השונים כגון כיבוי אש, רעידות אדמה ובטיחות העובדים.

בחירת סוג המדפים למחסן

כאמור, כיום ניתן למצוא סוגים רבים של מדפים למחסנים, ועדיף שמדפי מחסן המיועדים לעסקים ולתעשייה יהיו עשויים ממתכת.

זאת מאחר שמדפי מתכת למחסנים אינם מחלידים, עמידים וחזקים במיוחד, בעלי בלאי נמוך ואורך חיים גבוה.

כמו כן, פשוט לתחזק ולנקות את המדפים המגיעים לרוב בצבע אפור טבעי של מתכת, אם כי המעוניינים יכולים גם לצבעם בכל גוון.

בעת הרכישה יש לבדוק את רמת העומס של המדף, הנעה בין משקל קל ובינוני ועד למשקל כבד,  וכן את סוג, חוזק וטיב הקורות התומכות במדף.

במרבית המקרים מומלץ לרכוש מדפי מתכת מודולאריים המוזמנים במדויק לפי צרכי העסק, וניתנים לפירוק ושינוי בהתאם לצרכיו המשתנים.