גובה:100 ס"מ - 266 ס"מ
עומק מדפים:30, 40, 50, 60 ס"מ
רוחב:60, 100, 125 ס״מ
צבע:לבן - שחור

תהליך העבודה

1. איתכם כבר מהיום הראשון

החל משלב יצירת הקשר ושיחת הטלפון הראשונה ועד לביקור בסופרמרקט והבנת הצרכים האמיתיים שלכם אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו ייעוץ מקצועי ויחס אישי. נשמח לשמוע על הצרכים הלוגיסטיים שלכם ולהציע מגוון של פתרונות שיעזרו לכם לנהל את הסופרמרקט שלכם באופן קל יותר.

 2. בניית אסטרטגיה

לאחר הבנה עמוקה של הצרכים של הסופרמרקט שלכם והתחשבות בגודל העומד לרשותכם, נתחיל בבניית אסטרטגיית אחסון חכמה. במהלך זה אנו נבצע אנליזה, ייעוץ ותכנון של הסופר ונציע לכם מבחר של מדפים שיוכלו להשתלב באופן אינטגראלי במבנה הקיים של הסופרמרקט שלכם.

 4. בחירת המדפים

קיימים מגוון רחב של מדפים אשר יכולים לעזור לכם לייעל את תהליך העבודה אבל רק מדף אחד שמתאים במיוחד בשבילכם. אנו נספק לכם מידע אובייקטיבי אודות מגוון האפשרויות העומדות לרשותכם ונעזור לכם לבחור את המדף האולטימטיבי תוך התחשבות בגודל החלל העומד לרשותכם, בכמות העובדים ובסוג העיצוב של הסופרמרקט שלכם.

5. בחירת המיקום הנכון

הצבת המדפים במיקום הנכון ובגובה המתאים הם המפתחות להגדלת הפריון העסקי ולעבודה מהירה יותר. בהסתמך על הניסיון העשיר שלנו בתחום פתרונות אחסון מבוססי תוצאות, אנו נספק לכם ייעוץ מעשי היכן המיקום הטוב ביותר כדי להציב את המדפים. בנוסף,  נעבור עמכם על סדר המדפים הנוכחי ונבדוק כיצד ניתן לשלב באופן אידיאלי בין המוצרים הקיימים לדרישות החדשות של הסופרמרקט שלכם.

 6. התאמת הגודל הנכון

כפי שניתן לראות בטבלה המצורפת קיימים מדפים לסופרמרקט במגוון עשיר של גדלים ומידות. אנו נעזור לכם לבחור את הגודל הטוב ביותר עבור הצרכים הספציפיים של כל אזור ברחבי הסופר, ויישום אופרטיבי של הצרכים שלכם. נסביר מהם היתרונות והחסרונות של כל מדף תוך התחשבות בגודל, בעלות ובחומר שממנו הוא עשוי ונעמוד לצדכם עד לשלב התקנת המדפים.

 

    לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, התייעצות והכוונה
    השאירו פרטים בטופס