מדפי מתכת למשרד

החל מ 300 ₪

בקטגורית מדפים למשרד תוכלו למצוא את כל פתרונות המידוף למשרד. אנחנו מספקים פרוייקטים של סידור ארכיון והקמת מדפים למשרד בכל קונסטלציה. גם אם יש ברשותכם איזור קטן שבו תרצו ליצור מדפים יש באפשרותינו להעניק לכם שירות. תוכלו לבחור מתוך הפריטים את המדפים הנראים לכם מתאימים אך גם בשיחה איתנו נוכל להבין יותר טוב מהם הצרכים שלכם ולתת לכם מענה מהיר ויעיל. המטרה היא לתת הצעה שתועיל מבחינת זמן וכסף ולתת לכם פתרון שיהיה גם אסתטי במידה והמדפים נמצאים במקום גלוי במשרד.

מפרט טכני

גובה:100 ס"מ- 400 ס"מ
עומק:32,40,50,60,70,80, ס"מ
רוחב:60,75,90,105,120,135,150,165,180 ס"מ
עומס:140-500 ק"ג
צבע:מגולוון (אופציה לצבעים נוספים בתוספת תשלום)

נקודות מרכזיות שחשוב להכיר

  • התאמת המדפים לצרכי האחסון שלכם – כל משרד מתנהל באופן אחר ולכן זקוק למדפים שונים. חשוב להתחשב בגודל המשרד, אופן שמירת הטפסים וסוג התיוק.
  • מדפים שקל לגשת אליהם – לוודא שהגובה של כל המדפים תואם את הצרכים הפיזיים של העובדים שלכם. מדפים איכותיים הם מדפים שקל לגשת אליהם ואין צורך להתכופף יתר על המידה.
  • המראה של המדפים – כדאי לתכנן מראש באיזה אגף של המשרד אתם מתכננים להציב את המדפים. באופן זה תוכלו לדעת מהו קונספט המידוף האופטימלי בעבורכם.

שאלות נפוצות

מה היתרון שנובע מבחירה של מדפים בהתאמה אישית למשרד שלכם?

העובדה שניתן לעצב אותם בהתאם לצרכים הייחודים של המשרד שלכם. ניתן ליצור מגוון של פתרונות אחסון אשר מותאמים לכל גומחה ולייצר פתרון אסתטי בעלות נמוכה.

מדוע משרדים רבים בוחרים במדפי המתכת ולא במדפי העץ?

משום שמדפי המתכת נחשבים לאמינים יותר ומאפשרים לאחסן שורה של קלסרים – בלי להתחשב במשקל של כל קלסר.

כיצד מידוף נכון של המשרד יכול לתרום לרמת הפרודוקטיביות של כל ארגון?

בעזרת יצירה של פתרון אחסון חכם, ניתן לחסוך שעות של חיפושים מייאשים. בנוסף, המידוף המודרני מתחשב בצרכים הארגונומיים והפונקציונליים של כל חבר צוות במשרד.