כיועץ בתחום הלוגיסטיקה, סידור ואיפיון מחסנים לעסקים, חיפשתי שנים את השיטה שתתאים לכל עסק, ושתוביל להתייעלות כזו שתתורגם בחסכון משמעותי עבור העסק. אני שמח להגיד שעם השנים הצלחתי לפתח תוכנית שתעזור לך לחסוך זמן ולהגדיל את הרווחים, אלו לא סיסמאות אלא שיטת עבודה שנבדקה בהצלחה בעשרות בתי עסק בארץ.

את התכנית פיתחתי לאחר ניסיון רב שנים בענף, אחרי פרוייקטים רבים בסידור וניהול מחסנים, תכנון מלאי ולוגיסטיקה בסדרי גודל שונים, לעיתים תוך שילוב מערך הדרכה למנהלי המחסנים בבפועל.

אנחנו ב-Upgrade דואגים להעניק את הידע לכמה שיותר עסקים המחזיקים מחסנים ומלאי, כדי לעזור להם לעשות סדר במחסן שלהם, להחזיר להם את השליטה לידיים, לחסוך להם זמן יקר ולעזור להם להגדיל את הרווחים, כי הגדלת רווחים זה לא רק שיווק ומכירות – זה גם ניהול מלאי וחיסכון אדיר בתפעול שוטף מדוייק.

בחמשת השנים האחרונות בלבד סייענו רבות ושינינו את פניהם של מאות מחסנים ועסקים בישראל.החיוך שנותר על פני מנהלי המחסנים לאחר שעזבנו את המקום הוא בלתי נשכח, הפידבקים שאנו מקבלים ממנהלי הרכש על החדשנות והייעילות מאוד מרגשים, וההוקרה של הבעלים על הגדלת הרווחים היא ההצלחה האמיתית שלנו.

Upgrade מתמחה גם בתכנון מידוף והקמת מערכות מידוף במחסנים, חברות, משרדים ובבתי לקוחות.